FILM W SAMOTNOŚCI
Opcja przeznaczona dla kinomanów delektujących się poznawaniem opowiadanych historii w samotności. Opcja ta otwiera dostęp do praktycznie wszystkich filmów znajdujących się w naszej bazie danych.

FILM NA PRZEŁAMANIE PIERWSZYCH LODÓW
Filmy przeznaczone do oglądania z nowo poznaną osobą przeważnie są luźne i wesołe, nie wymagają nadmiernego myślenia i nie wywołują zbyt wielu refleksji po zakończeniu seansu. Nie są w stanie wzruszyć ani wzbudzić niepokoju. Pozbawione są scen erotycznych, przemocy, brutalności i wulgarności. Dobry film dla jeszcze nie znających się nawzajem osób zamiast budzić emocje czy kontrowersje powinien przede wszystkim gwarantować miłe spędzenie czasu pozwalające zbudować dobry grunt pod dalszą znajomość

FILM Z DZIEWCZYNĄ BĄDŹ Z CHŁOPAKIEM
Filmy przeznaczone dla par podobnie jak produkcje z powyższej kategorii zaliczają się do grupy lekkiego kina. W odróżnieniu od seansu w towarzystwie nowo poznanej osoby, filmy dla par mogą pozwolić sobie na więcej np. zawierać sceny erotyczne, przemocy, brutalności czy wulgarności przy tym wciąż pozostając na umiarkowanym poziomie. Kategoria ta jest przeznaczona dla par o dosyć umiarkowanych gustach dla reprezentantów poszczególnych płci. Parom lubującym się we wspólnym oglądaniu strasznych horrorów czy brutalnych thrillerów zaleca się skorzystanie z opcji "Seans w samotności" by nie ograniczać propozycji dla swoich niestandardowych gustów bądź po prostu pominieecie pierwszego pytania.

FILM W DAMSKIM GRONIE
Filmy w tej kategorii choć w większości wyzbyte przemocy, brutalności i efektów specjalnych nie są typowymi "babskimi" filmami, a bardziej pozycjami, które potencjalnie mogą zainteresować reprezentantki tej płci. Dlatego też po wyborze tej opcji można napotkać między innymi filmy, które tylko pozornie nie byłyby w stanie zaciekawić kobiety, a w rzeczywistości posiadają rozbudowane wątki miłosne lub poruszające historie czasem chcąc nie chcąc zahaczające o sceny akcji.

FILM W MĘSKIM GRONIE
Większość pozycji w tej kategorii jest przeznaczona dla mężczyzn. Mimo dużej ilości przemocy, akcji, efektów specjalnych i wulgarności znajdą się również pozycje przeznaczone dla widzów poszukujących odmienności mimo wszystko wciąż pozostającej w ramach męskiego świata.

FILM W MIESZANYM GRONIE
Filmy przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w mieszanym gronie zawierają cechy będące w stanie zainteresować obie grupy docelowe. Dla przykładu mężczyźni mogą znaleźć trochę akcji i efektów specjalnych, a kobiety wątki miłosne.

FILM W RODZINNYM GRONIE
Filmy przeznaczone dla całej rodziny przeważnie są luźne i wesołe, nie wymagają nadmiernego myślenia i nie wywołują zbyt wielu refleksji po zakończeniu seansu. Pozbawione są scen erotycznych przemocy, brutalności i wulgarności. W odróżnieniu od kategorii przeznaczonej na seanse z nowo poznaną osobą filmy do oglądania w gronie rodzinnym poruszają dosyć prostą problematykę, tak by filmy były dostępne również dla widzów niepełnoletnich.
Copyright © 2014-2015 || Jaki FIlm Obejrzeć || Dowiedz się jak katalogujemy filmy || O mnie